Shikime 0

Makineri mbuluese për mbushjen e shisheve me reagent me pika rrotullues 3ml-30ml

Përshkrimi i shpejtë

 • Gjendja: E re
 • Lloji: Makinë mbushëse
 • Kapaciteti i makinerive: 6000 BPH, 4000 BPH, 1000 BPH, 2000 BPH
 • Industritë e aplikueshme: Të tjera, Fabrika Farmaceutike, Fabrika e Paketimit të Tubave të Provës
 • Vendndodhja e sallës së ekspozitës: Egjipt, Itali, Filipine, Tajlandë, Shtetet e Bashkuara
 • Aplikimi: Pije, Makineri & Pajisje, Kimike, Ushqim
 • Lloji i paketimit: Shishe
 • Materiali i paketimit: plastikë, qelq
 • Nota automatike: automatike
 • Lloji i drejtimit: Pneumatik, Elektrik
 • Tensioni: 220-380V
 • Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë
 • Emri i markës: ZX
 • Dimensioni (L*P*H): 2000(L)*1000(P)*1600(H)mm
 • Pesha: 800 kg
 • Garancia: 1 vit
 • Pikat kryesore të shitjes: Automatik
 • Materiali mbushës: Ujë, Qumësht, Pluhur, Birrë, Lëng
 • Saktësia e mbushjes: ≤±1%
 • Raporti i provës së makinerive: Siguruar
 • Video-inspektimi dalës: Siguruar
 • Garancia e komponentëve bazë: 1 vit
 • Përbërësit kryesorë: Motori, Motori, Enë nën presion, Kutia e shpejtësisë, PLC, Pompa, Ingranazhet
 • Lloji i makinës: Makinë mbushëse dhe mbyllëse rrotulluese e shisheve të vogla
 • Avantazhi: Performancë e qëndrueshme, e përdorur gjerësisht
 • Lloji i shisheve: Llojet e shisheve të vogla dhe të mesme
 • Kontrolli: Ekrani me prekje PLC
 • Gama e mbushjes: 1-10ml, 5-50ml, 10-100ml
 • Certifikimi: CE, ISO, SDK
 • Shërbimi pas shitjes: Mbështetje jashtë shtetit dhe 24 orë në internet
 • Avantazhi i kompanisë: Shërbim i mirë pas shitjes, biznes i ndershëm
 • Shpejtësia e mbushjes: 20-40 shishe/min
 • Funksioni: Mbushni lëngun në shishe dhe vidhni kapakët e shisheve

Më shumë detaje

Makineri mbuluese për mbushjen e shisheve me reagent me pika rrotullues 3ml-30mlMakineri mbuluese për mbushjen e shisheve me reagent me pika rrotullues 3ml-30mlMakineri mbuluese për mbushjen e shisheve me reagent me pika rrotullues 3ml-30ml

Po kërkoni një produkt të ngjashëm? Ju lutem na kontaktoni!