Shikime 4

Makinë për mbushje me lëngje për mbushjen e shisheve të parfumit të tipit të pistonit

Përshkrimi i shpejtë

 • Gjendja: E re
 • Lloji: Makinë mbushëse
 • Kapaciteti i makinerive: 4000BPH, 8000BPH, 12000BPH, 6000BPH, 400BPH, 20000BPH, 16000BPH, 500BPH, 2000BPH, 1000BPH, 100BPH, 20
 • Industritë e aplikueshme: Hotele, dyqane rrobash, dyqane materialesh ndërtimi, fabrika prodhuese, dyqane riparimi makinerish, fabrika ushqimore dhe pijesh, ferma, restorant, përdorim shtëpiak, shitje me pakicë, dyqan ushqimi, dyqane printimi, punime ndërtimi, energji dhe miniera, dyqane ushqimesh dhe pijesh , Kompani reklamuese
 • Vendndodhja e ekspozitës: Shtetet e Bashkuara, Asnjë
 • Aplikimi: VESHJE, pije, kimike, mallra, ushqim, makineri dhe pajisje, tekstile
 • Lloji i paketimit: çanta, fuçi, shishe, kanaçe, kapsulë, kartona, kuti, qese, qese mbajtëse
 • Materiali i paketimit: Xham, Metal, Letër, Plastikë, Dru
 • Nota automatike: automatike
 • Lloji i drejtimit: Hidraulik
 • Tensioni: 380 V
 • Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë
 • Dimensioni (L*P*H): 2400*1500*2300
 • Pesha: 600 kg
 • Garancia: 1 vit
 • Pikat kryesore të shitjes: Lehtë për t'u përdorur
 • Materiali mbushës: Qumësht, Ujë, Vaj, Lëng, Pluhur
 • Saktësia e mbushjes: 99
 • Raporti i provës së makinerive: Siguruar
 • Video-inspektimi dalës: Siguruar
 • Garancia e komponentëve bazë: 1 vit
 • Përbërësit kryesorë: PLC, motor, kushinetë, kuti ingranazhi, motor, enë me presion, ingranazh, pompë
 • Emri i produktit: Makinë për mbushjen e lëngut për larjen e xhamit
 • Kodi HS: 8422303090
 • Llojet e përpunimit: Mbushja e mbulesës
 • Funksioni: Kapëse mbushëse e shpëlarësit
 • Përdorimi: Materiali mbushës
 • Kapaciteti: 2000-24000bh
 • Materiali mbushës: Lëng rrjedhës
 • Modeli: Pajisje mbushëse
 • Shërbimi pas garancisë: mbështetje teknike video, mbështetje online, pjesë këmbimi, shërbimi i mirëmbajtjes dhe riparimit në terren
 • Vendndodhja e Shërbimit Lokal: Shtetet e Bashkuara, Asnjë
 • Ofrohet shërbimi pas shitjes: Mbështetje në internet, mbështetje teknike video, pjesë këmbimi falas, instalim në terren, komisionim dhe trajnim, shërbim i mirëmbajtjes dhe riparimit në terren
 • Lloji i marketingut: Produkt i ri 2020
 • Certifikimi: CE

Më shumë detaje

Makinë për mbushje me lëngje për mbushjen e shisheve të parfumit të tipit të pistonitMakinë për mbushje me lëngje për mbushjen e shisheve të parfumit të tipit të pistonitMakinë për mbushje me lëngje për mbushjen e shisheve të parfumit të tipit të pistonitMakinë për mbushje me lëngje për mbushjen e shisheve të parfumit të tipit të pistonitMakinë për mbushje me lëngje për mbushjen e shisheve të parfumit të tipit të pistonitMakinë për mbushje me lëngje për mbushjen e shisheve të parfumit të tipit të pistonit

Makina për mbushjen e lëngjeve të llojit të pistonit ka avantazhet e funksionit të plotë, strukturës kompakte, dizajnit të avancuar dhe shkallës së lartë të automatizimit, dhe e pajisur me sistem PLC dhe ekran me prekje, përbërësit kryesorë të të cilit importohen nga Gjermania, Tajvani, montimi amerikan. Cilësi e garantuar. Funksionim i lehtë, mund të aplikohet në shishe të të gjitha madhësive dhe formave me rregullim të thjeshtë. pajisur me servo motor, rregullim i lehtë në ekran me prekje, nuk ka nevojë për rregullim të komplikuar. Në të njëjtën kohë, kjo makinë mbushëse është projektuar nga kompania jonë në produktin e ngjashëm të referencës jashtë shtetit, dhe shton disa funksione shtesë, gjë që e bën produktin më të thjeshtë dhe më të përshtatshëm në funksionim, rregullim, pastrim dhe mirëmbajtje. Asnjë shishe pa mbushje. E pajisur me funksionin e numërimit. Adoptimi i kokës mbushëse kundër pikimit dhe kundër tërheqjes, sistemi i ngritjes për të shmangur shkumëzimin, sistemi i pozicionimit të shisheve dhe sistemi i kontrollit të nivelit të lëngjeve.

Karakteristikat:

1. Struktura e thjeshtë në llojin rrotullues, e lehtë në instalim dhe mirëmbajtje

2. Miratimi i komponentëve të avancuar të markës së famshme botërore në pjesët pneumatike, pjesët elektrike dhe pjesët e funksionimit.

3. Maniferë e dyfishtë me presion të lartë për të kontrolluar hapjen dhe mbylljen e mbulesës.

4. Vrapimi në një automatik të lartë dhe inteligjente nuk ka ndotje

5. Aplikoni një lidhës për t'u lidhur me çrrënjosjen e shisheve dhe makinën etiketuese, për të formuar një linjë të tërë mbushëse.

Parametrat teknikë:

Parametrat teknikë:
Parametrat kryesorë të performancësParametrat kryesorë të performancëskm/h6.0/4.0
Shpejtësia e mbushjes (maksimumi dhe min.)bpm40-80
madhësia e shishesml10-1000
Sistemi hidraulikFuqiaV220/380
Demensionimm2500*1500*1600
Peshakg600

Makinë për mbushje me lëngje për mbushjen e shisheve të parfumit të tipit të pistonitMakinë për mbushje me lëngje për mbushjen e shisheve të parfumit të tipit të pistonit

Po kërkoni një produkt të ngjashëm? Ju lutem na kontaktoni!